Skip to content
Index FaucetHub Central Language Specific Turkey

Ücretsiz Para Kazanmak(Cloud,Claim,Tıkla Kazan,Bulut,Musluk,Web,Reklam vb.)

Posted by deremreder 4 days ago
0 31
Level 35
Ücretsiz Para Kazanmak(Cloud,Claim,Tıkla Kazan,Bulut,Musluk,Web,Reklam vb.)
Posted 4 days ago
Merhaba arkadaşlar sizlerle dilimin döndüğünce Para Kazanma konusunda bilgilerimi paylaşacağım. Sizlerin ekleyeceği bilgileri veya soracağınız sorularınız olursa konu altından bana istediğiniz. İşe '' Bilgisayarında oturarak para kazanılmaz ! '' cümlesini unutarak başlamıyorum yarar var. Size önereceğim tüm sitelerde hiçbir ödeme yapmadan para kazanabilirsiniz. Mesajları güncel olarak kullanıyor ve takip ediyorum. Sanırım forumda link paylaşımı yasak. Bahsettiğim sitelerin linkleri için PM atabilirsiniz. A - Otomatik Bulut Sistemler: Bu başlıktaki sitelerde sadece üyelik alacağız ve minimum çekim miktarına varıncaya kadar beklememiz gerekmekte. Bu sitelerin açık kalması gerekmiyor. Tabi dilerseniz ufak yatırımlar yaparak süreyi kısaltıp daha çok kazanabilirsiniz. B - Otomatik Hak Talebi Sistemler: Bu tür sitelerde sitenin açık olması gerekmekte ve sitenin açık olduğu zaman boyunca belli aralıklarla hesabımıza otomatik para yolluyor. Sitelerin bir çoğunda da otomatik devredeyken yeni sekmede aynı pencereyi açıp Tıkla Kazan yöntemi ile kazancımızı kat ve kat artırıyoruz. C - Hasar Sistemler: Açıklama: Bu tür sitelerde istediğiniz zaman aralıklarında girip tıklatma gerekiyor. Saatte bir veya 5-10 dakikada bir tıklayıp kazanıyoruz. D - Musluk Göbeği Seviyesi: Açıklama: Bu tür sitelerde amaç Faucet Hub sitemize kısa zaman aralıklarında para çekerek seviye atlamak. Bu sitelerin bir çou açık kalması gerekmekte. Kapanış: Verecek olduğum bilgilerde kendi referans linklerimi kullandım. Benimde bu siteleri kullandığımdan ve kazanç elde ettiğimden şüpheniz olmasın. Sizlere  söylememde de yarar var Tıkla Kazan sistemlerde kazandıklarınız sakın küçük gözle bakmayın aynı anda 40 50 site kullanımı mevlanın çoğalmasını sağlıyor.  Bu işten yan gelirim aylık 300-400 USD. sadece bilgisayar başında otururken zamanımı değerlendiriyorum ve para kazanıyorum. Bu yazımda yatırım yapılan sitelere yer vermedim. İstek olursa onlardan da önerebilirim. Burada link paylaşmak yasak sanırım o nedenle siteleri PMden isteyen herkese verebilirim. Soru sormak isteyen, Bilgi paylaşmak isteyen, Düzeltme isteyen ya da Kendi kullandığı siteyi paylaşmak isteyen kimse bana buradan ulaşabilir. Yazımı okuduğunuz için teşekkür eder. Bol kazançlar dilerim. Saygılarımla Emre Bozok